Tel:0212 470 75 96-97
Fax:0212 696 09 54

info@mturklojistik.com

Uluslararası Taşımacılık

M türk lojistik

Günümüz Pazar koşulları dikkate alındığında Dünyamız, teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile beraber tek pazar haline gelmekte, uluslararası ticaret ortamı hacmini genişlemektedir. Dünya Ticaret Örgütü (DTO) verilerine göre, Dünya ticaret hacminin toplam değeri 18 trilyon $ rakamını aşmış ve bu artış Lojistik sektörünün hızla büyümesine yol açmıştır. Lojistik sektöründe ki büyümenin ışığında firmalar arası rekabet yoğun bir biçimde yaşanmaktadır. Rekabetin bu kadar yoğun yaşanmasının sonucunda firmalar kendi markalarını farklılaştırmak zorunda kalmışlardır.

Firmaları farklılaştıran ve tercih edilen bir marka haline getiren en önemli referans; müşteri memnuniyetidir. Mtürk Global Lojistik, sektöründe ki değişim ve gelişimleri takip etmekle birlikte, kurulduğu ilk günden bugüne Lojistik sektöründe memnuniyet oluşturacak çalışmalar oluşturmakta, verilen her hizmette hız, zaman ve maliyet kriterleri ışığında müşterilerine sorunsuz ve kaliteli taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Mtürk Global Lojistik, dünyanın her noktasında ulaşmayı amaç edinen, profesyonel çözümleri deneyimli ve uzman kadrosunun kalite standartları ile ortaya çıkarmaktadır. Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Sırbistan, Bosna Hersek ve Romanya ülkelerine Sunulan hizmetlerin tümünde Mtürk güvencesi ile ürünler/hizmetler sigortalanmakta ve belgelenmektedir. İş süreçlerinin her anında online GPS uydu araç takip sistemi ile müşterilerimize ürünleriyle ilgili anlık bilgi aktarımı ve raporlama hizmetleri sunulmaktadır. Komple Taşımacılık, Parsiyel Taşımacılık, Uluslararası Ev ve Ofis Taşımacılığı, Fuar ve Proje Taşımacılığı, Kapıdan Kapıya Taşımacılık ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı(ADR) dâhil tüm ticari taşımacılık hizmetlerinde planlı, düzenli ve tam zamanında teslimatlar yapılmaktadır.”